בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

ערב גיבוש מחלקתי

אין כמו ערב גיבוש מחלקתי, ערב מיוחד שבו המחלקה שלכם מקבלת במה משלה. ערב צוות שכזה נועד להדגיש את חשיבותה של המחלקה שלכם ולהגיד תודה על כל המאמצים שאתם עושים לאורך השנה. מחפשים אטרקציה מקפיצה לערב הגיבוש? ביטבוקס מציעה לכם חדרי קריוקי מעוצבים המאובזרים בכל הטכנולוגיה החדישה שתגרום לכם להרגיש כמו במופע אמתי. אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו מקומות לערב בלתי נשכח.

 ערב גיבוש מחלקתי – אירוע גדול לצוות קטן

אם החלטתם לערוך ערב גיבוש של המחלקה שלכם, סביר להניח שיש לכם חברה גדולה. בערב זה אתם מעוניינים לחגוג עם צוות איכותי. אז מדוע כדאי לערוך ערב מחלקתי בנוסף לאירוע חברה? אלה כמה סיבות לכך:

  • אירוע מגבש יותר – בין עובדים מאותה המחלקה יש נושאים משותפים יותר, שכן הם עובדים יחד באותו התחום ומתראים בכל יום. משום כך, ערב קריוקי יזרום יותר ויהיה מהנה עבור כולם.
  • מיישבים את הסכסוכים – סכסוכים בין עובדים במחלקה אינם דבר טוב, מריבות ואי הסכמות מפריעות ברצף העבודה ופוגעות באווירה. השירה, לעומת זאת, מאחדת ומפייסת בין כולם, אפילו בין העובדים הסרבניים ביותר.
  • אירוע איכותי – כאשר מדובר בצוות קטן יחסית, ניתן לערוך אירוע איכותי יותר ואף להתכונן לקראתו: לבחור שירים אהובים או להזמין אוכל לפי תפריט מועדף.
  • כוחות מחודשים – אחת המטרות העיקריות של חדר קריוקי היא לעזור לכם לצבור כוחות חדשים לקראת חודשים רבים של עבודה אינטנסיבית. כך שגם אם עובר עליכם יום עבודה לחוץ, זכרו את קצב השירים היפים.

כך תתכוננו לערב של שירה

ערב גיבוש מחלקתי יכול להיות מהנה ומבדר הרבה יותר אם תדעו להתכונן אליו. לפני הכול, חשוב לבוא עם מצב רוח טוב. כן, זה לא תמיד קל לאחר יום עבודה מתיש, אבל זכרו – אתם באים למסיבה של החיים שלכם. שנית, כדאי ללבוש משהו ייצוג, אם כי לא מפואר מדיי. סביר להניח שיהיה מישהו שיצלם תמונות מהחדר ויפיץ אותם בפייסבוק, ולכן כדאי לכם להיראות טוב. ושלישית, כדי למנוע בזבוזי זמן מיותר (שהרי חדר הקריוקי שלכם עומד לרשותכם לזמן מוגבל), מומלץ לבחור מראש את כל השירים המועדפים.

ערב-גיבוש-מחלקתי-1-300x212

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים