בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

ערב גיבוש למורים

המורים בישראל עובדים קשה כל השנה. הם עמוסים בעבודות, עריכת שיעורים, בדיקת מבחנים וויכוחים בלתי פוסקים עם התלמידים והוריהם. לעתים כדי להתרענן מעט מהעומס, מתקיים ערב גיבוש למורים. ערב מיוחד שבו יכולים המורים להכיר תודה למקצוע שמלכד אותם, וכמובן לרכל קצת על התלמידים וההורים שעמם הם נאלצים להתמודד מדי יום ביומו. רשת ביטבוקס מציעה חדרי קריוקי משובחים שבהם אפשר לשיר ולחגוג עד אור הבוקר.

ערב גיבוש למורים – ולא רק למורה לזמרה

ערב שכולו שירה ואחווה מתאים לכל המורים באשר הם, אבל אם יש ביניכם מורה למוסיקה, אל תתפלאו אם היא תתחיל לנצח עליכם כמו על תזמורת. על כל פנים, כך תוכלו להתכונן היטב לאירוע המיוחד:

  • בחרו את השירים שלכם – כשאתם יושבים לשתות קפה בחדר המורים בהפסקת הצהריים, ערכו רשימה של השירים האהובים עליכם. אלה יכולים להיות שירי ארץ ישראל הישנה והטובה או שירים מקפיצים (ניתן גם לעשות מיקס). כדי שכולם ייהנו, מומלץ לבחור שירים מכמה סוגים.
  • זה הזמן להיראות טוב – אמת, אינכם הולכים לחתונה או בת מצווה, אך ערב גיבוש למורים הוא רגע מתאים לשלוף את השמלה היפה בארון. כך תוכלו להרגיש טוב עם עצמכם.
  • תעדו את האירוע – שירה בחדר קריוקי היא אירוע מיוחד שכדאי לצלם ולהקליט כדי להפיץ את המידע ברשת ולהוכיח שגם מורים יודעים לבלות. מעבר לכך, תוכלו להדפיס את התמונות היפות ולשמור אותן באלבום תמונות. כך יהיה לכם מה להראות לנכדים בבוא העת.
  • אל תבחרו יום לחוץ מדיי – כאשר אתם בוחרים יום בילוי, אל תזמינו יום בידיעה שיש לכם דברים רבים לסדר מחר כמו כתיבת תעודות או בדיקת מבחנים. אחרת, רובכם תחשבו רק על העניינים האלה מבלי לבלות באמת.

לא רק למורים

ערב גיבוש בחדר קריוקי מתאים לא רק למורים, אלא גם לכל צוות של עובדים אשר מעוניין לבלות ולשיר. משום כך, את חדרי הקריוקי פוקדים עובדים רבים: אנשי הייטק, מנהלי חשבונות, עורכי דין, רופאים, מזכירות ואפילו מוזיקאים. כי אין אדם שלא מעוניין להשתחרר ולשיר בקולי קולות את השירים המועדפים עליו.

חדר_קברט_1

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים