בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

ערב גיבוש למבוגרים

לא רק ילדים אוהבים לבלות. גם המבוגרים מעוניינים לעשות הפסקה מהעבודה השגרתית והתובענית שלהם ולצאת לבלות. העניין הוא שבניגוד לילדים אוהבי המשחקים וההפעלות, לא תמיד קל לרצות את האדם הבוגר ולארגן ערב גיבוש למבוגרים. למרבה המזל, ביטבוקס מעניקה לצעירים ולצעירים ברוחם פעילות מרתקת – ערב שירה בחדר קריוקי פרטי השייך רק לחוגגים במהלך האירוע.

ערב גיבוש למבוגרים – ערב בסימן שירה

אין אדם שלא אוהב לשיר. יש אנשים המרחיקים לכת, הם אוהבים כל מוסיקה קצבית ואינם מתביישים לשיר גם במקומות ציבוריים. בדיוק בשביל אנשים כאלה ורבים אחרים קיימים חדרי קריוקי מעוצבים ומרהיבים המציעים פעילות של פעם בחיים לאנשים שאוהבים לשיר. באופן כללי, ערב גיבוש למבוגרים מתאים למגוון רחב של אירועים, אלה רק כמה מהם:

  • ערב צוות – כל מקום עבודה מקיים מדי פעם ערב צוות איכותי עבור העובדים שלו. בערב זה יכולים העובדים לשיר יחד ולהכיר אחד את השני טוב יותר.
  • מסיבת פרישה – יש לכם עובד שעומד לפרוש לגמלאות? פרידה מתקשרת אצלנו לדבר בלתי נעים ועצוב מעט, אך ניתן לרכך אותה באמצעות ערב שירה מרגש. אחרי הכול, כל סוף הוא התחלה חדשה.
  • ערב בשלייקס – אם עברתם כבר את גיל הפנסיה, יש לכם שפע של זמן פנוי שאתם מעוניינים לנצל למטרות נעלות. אחת המטרות האלה היא מפגש עם אנשים הדומים לכם. אם נמאס לכם לשבת על הספסל כל היום לדבר על החיים, פשוט הירשמו לערב שירה בחדר קריוקי. תוכלו לבחור את השירים שלכם ולהיזכר במנגינות ישנות של שירי ילדותכם.
  • מסיבת הפתעה – כן, גם מבוגרים חוגגים יום הולדת. אם אתם רוצים לארגן לחברכם מסיבה שלא תישכח, קחו אותו לחדר קריוקי. הוא לא יפסיק להודות לכם הרבה אחרי שהמסיבה תסתיים.

ומה עם הילדים?

חדר קריוקי אינו מיועד רק לאנשים מבוגרים, מכיוון שהשירה משותפת לילדים ומבוגרים כאחד. משום כך, חדר שירה מעוצב ומיוחד הוא דרך טובה להעביר את הזמן עם כל המשפחה או לחגוג מסיבות מצווה. כי אין דבר משמח יותר מילדים ששרים ורוקדים בקולי קולות ומוציאים את המרץ שהצטבר במהלך ישיבה ממושכת ביום לימודים ארוך.

sivan_shuv_ami_-17

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים