בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

ערבי גיבוש צוות

זה קורה הרבה פעמים ובהרבה מקומות עבודה – משרד גדול המכיל מספר חדרים, כמות גדולה של עובדים אשר לא מכירים אחד את השני לעומק ומסתפקים באמירת בוקר טוב ולהתראות. מה ניתן לעשות ?

האופציה הפשוטה היא ערב גיבוש אשר יקרב בין העובדים יעזור להם להכיר אחד את השני .

ערב זה עשוי לחולל פלאים לעסק שלך. אם בעבר לא היה דגש מיוחד על יחסי האנוש במשרד, הרי שהיום השירות הפך למרכיב העיקרי של כל עסק המעוניין להצליח ולהתקיים לאורך זמן. הדרך לתת שירותי טוב היא קודם כל לשמור על אווירה טובה בעבודה, והדרך לעשות זאת היא ליצור קשר חיובי בין העובדים, קשר חברי אשר ינעים את סביבה העבודה להם ולעמיתיהם.

מדוע העסק צריך ערב גיבוש ?

ערב גיבוש, כשמו הוא, יגבש את העובדים סביב המכנה המשותף הראשוני והחזק – מקום העבודה. המשמעות היא כי ערב הגיבוש יחזק את הזיקה של העובדים לעסק, את הנאמנות שלהם ואת המחויבות לעזור לעסק להתקדם ולהצליח. ברגע שהעובדים זוכים להכיר לעומק את עמיתיהם ובעיקר את מעסיקיהם – כל יום עבודה הופך למהנה יותר, פריון העבודה עולה והאווירה הכללית יוצרת סביבה אליה הלקוחות אוהבים להגיע. האנרגיה החיובית במשרד תורגש מיד ואתם בתור בעלי עסק תצאו נשכרים.
ישנם רעיונות שונים לגיבוש אך הדרך הטובה והמהירה לעשות זאת היא לכנס את העובדים בחדר מעוצב עם אלכוהול, מוסיקה ואפשרות לביטוי עצמי. ואיזה דרך טובה יותר לביטוי עצמי קיימת מאשר שירה ?

Beatbox – הרבה יותר מעוד חדר קריוקי

חדרי הקריוקי של Beatbox מציעים את הפתרון המושלם לערב גיבוש. לרשותכם יעמדו מגוון חדרים אשר כל אחד מהם מעוצב בקפידה ובסגנון אחר. המטבח שלנו מציע מגוון מנות ראשונות ועיקריות כמו גם שתיה קלה ובר אלכוהול. על ידי התאמה אישית של חבילת האירוח נדע להעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.
פנו אלינו כעת וגלו מקום שהוא הרבה מעבר לחדר קריוקי.

1102-1024x731

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים