בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

ערב גיבוש לנשים

נוכחותן של הנשים בעבודה לא הייתה מובנת מאליה במאות הקודמות. היום משמשות הנשים כעובדות מהמניין במחלקות שונות – החל מעובדות זוטרות ועד סמנכ"ליות. ערב גיבוש לנשים מיועד להדגיש את חשיבותה של האישה בכל חברה ולהודות לה על המאמצים שהיא עושה למענה. חברת ביטבוקס מציעה חדרי קריוקי לכל הנשים שאוהבות לשיר ורוצות להיות זמרות לערב אחד.

מדוע כדאי לארגן ערב גיבוש לנשים?

ערב גיבוש הצוות הנשי הוא אירוע מיוחד ועוצמתי המיועד לכל עובדת באשר היא. הבוחרות להשתתף בערב שכזה יכולות ליהנות ממגוון רחב של יתרונות:

  • ערב משחרר – אחת המטרות העיקריות של חדר קריוקי הוא לגרום למשתתפים להשתחרר במהלך האירוע. יש נשים החוששות "לצאת מכלל שליטה" בערב מעורב מטעמי צניעות או דת. משום כך, ערב גיבוש לנשים מיועד במיוחד בשבילן. כשאין גבר בסביבה, הן יכולות לשיר, לרקוד וגם קצת לשתות. כי לאחר יום עבודה עמוס, זה כל מה שהאישה מבקשת.
  • להתחבר אל הנשיות – ערב גיבוש המיועד לנשים מסייע לאישה להתגאות במי שהיא לא רק ביום האישה, אלא בחיי היום יום. שירה וריקוד הם פעולות מרהיבות עבור כל אישה באשר היא.
  • ערב של חברות – אם אתם מצויות ביחסים טובים עם כל העובדות, סביר להניח שאתן חברות. כך שערב גיבוש נשי אינו רק ערב צוות בשבילכן, אלא ערב מרהיב שבו אתן נהנות עם החברות שלכן. במקרה זה אתן זוכות להנאה כפולה ומרשות לעצמכן לשיר ולרקוד ביתר התלהבות.
  • ערב לעובדות חדשות – כל מי שהתקבלה פעם לחברה חדשה, יודעת עד כמה מורכבים הימים הראשונים בצוות שבהן יש צורך לנסות ליצור רושם טוב. ערב צוות נשי הוא הזדמנות נהדרת להתחבר אל הנשים ולהרגיש אחת מהצוות.

לא רק לנשים

חדרי קריוקי אינם מיועדים רק לנשים, כמובן. ישנן חברות אשר עורכות ערב צוות לגברים בדיוק כמו לנשים. אך מעבר לכך, חדרי קריוקי מתאימים לאירועים מגוונים. ניתן לערוך בהם אירוע בר מצווה/ בת מצווה, מסיבת רווקים/ רווקות או מסיבת שחרור. מעבר לכך, חדר שירה מעוצב הוא רעיון נהדר לבילוי משפחתי, שכן אין בן משפחה שאינו אוהב לשיר.

13925514_1038406572879181_3918444724921460116_o

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים