בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו חדרים עכשיו!

077-9976012

חדרי קריוקי למסיבת רווקות

מחפשת מקום למסיבת רווקות ? מארגנת מסיבת רווקות עבור החברה הכי טובה ומתלבטת במה לבחור ?

אולי תחילה נחשוב מה עולה לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה מסיבת רווקות. לרוב מדובר במונחים כמו אלכוהול, אוכל, מוסיקה, אווירה, צחוק ושחרור. אם אפשר גם לעשות זאת במקום מעניין ומעוצב – מה טוב. את הפתרון לכל הדרישות הללו יכול להעניק חדר קריוקי איכותי ומושקע אשר יספק לכן ערב גדוש בחוויות.

מוצאים מקום למסיבת רווקות

אין דרך יותר טובה לחמם את האווירה מאשר לעלות על הבמה ולהתחיל לשיר לקול הקריאות ומחיאות הכפיים של החברות. אחרי כוסית או שתיים יורדים כל המחסומים ולפתע כל אחת מהנוכחות הופכת לזמיר. אם בתחילת הערב חלק מן החברות יתביישו לשיר – צפו כי תוך פרק זמן קצר לא תוכלו להוריד אותן מהבמה. ערב מסוג זה הוא ההגדרה של כיף, ערב מסוג זה הוא ההזדמנות לקחת חלק בפעילות לא שגרתית ומגבשת המתובלת במנות אוכל מפנקות ואלכוהול איכותי. את כל הדברים הללו והרבה מעבר תוכלו לקבל בחדרי הקריוקי המעוצבים של Beatbox אשר נבנו במיוחד במטרה לארח אירועי שמחה מסוג זה, כמו גם אירועי שמחה אחרים כמו ימי הולדת, מסיבות אירוסין, ימי גיבוש ועובדים וכדומה.

בואי לגלות את הזמרת שבך

חדר קריוקי הוא לא הרעיון הראשון שעולה כאשר מתכננים מסיבת רווקות, אך ברגע שהרעיון עלה לאוויר – אי אפשר להפסיק לשיר. חדרי הקריוקי של Beatbox מעוצבים בקפידה כאשר כל חדר הינו בעל עיצוב שונה וייחודי. החדרים מתוגברים במערכת סאונד ותאורה מתקדמת, מערכת שליטה נוחה לבחירת שירים המתבצעת על ידי טאבלט וכמות גדולה של להיטים בעברית ובאנגלית אשר ממתינים לביצוע שלכן.
סניפינו ממוקמים בכפר סבא ופתח תקווה ומאופיינים בתודעת שירות גבוהה ואווירה משפחתית מאין כמוה.
רגע לפני שאת מתחתנת – בואי לגלות את הזמרת שבך.

O72EL80-1024x682

בואו לחגוג את האירוע שלכם בקריוקי!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
חייגו עכשיו : 077-9976012

סניף פתח תקווה

מאמרים נוספים

מתכננים אירוע עם הרבה מוזיקה וריקודים?

השאירו פרטים שלכם ונחזור אליכם בשמחה.
חייגו עכשיו : 077-9976012
בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים