חדרי קריוקי בפתח תקווה

 

גם לתושבי פתח תקווה מגיע חדר קריוקי בפתח תקווה. חדרי קריוקי הפכו ללהיט במדינת ישראל כאשר הקריוקי ככלל הפך לדבר נפוץ בכל בית. ישראלים רבים קונים מכשירי קריוקי ונוהגים לשיר בביתם עם חבריהם, אך לא תמיד הדבר נוח, בייחוד כשמדובר בשעות הערב בהן הרעש עלול להפריע לשכנים.

לא מדובר רק בעניין הרש, לעיתים תרצו לשיר קריוקי במקום עם מערכת סאונד טובה, אוכל מפנק ועיצוב מרשים. על מנת לקבל את מלוא החוויה מערב הקריוקי תוכלו לבחור ללכת לחדר הקריוקי הקרוב לביתכם אשר יכול להציע פתרון מושלם לעוד ערב משעמם בבית.

 

חדרי קריוקי בפתח תקווה – הבילוי החדש שלי

חדרי קריוקי הם מקום מצוין בו אפשר לציין אירועי שמחה כמו בר מצוות, ימי אירוסין, מסיבות רווקות וימי גיוס. חדר קריוקי משמש גם כדרך מעולה לגבש בין העובדים ולספק להם יום כיף חווייתי. ומה לגבי סתם יום רגיל ? חדר הקריוקי הוא מקום בילוי לכל דבר אליו אפשר להגיע עם החברים ללא סיבה מיוחדת, ליהנות מאלכוהול איכותי ואוכל טוב לצד מוסיקה שתבוצע על ידכם.
את כל הדברים הללו ועוד תקבלו במתחם הקריוקי של Beatbox. המתחם שלנו כולל מספר חדרים, כל אחד בעיצוב שונה ומיוחד, כך שבכל פעם שתגיעו אלינו תוכלו לבחור בחדר אחר וליהנות מערב שונה באווירה מרעננת.

 

תופסים את המיקרופון

מרגע שתיכנסו לחדר הקריוקי של Beatbox אנו מבטיחים כי מיד תתפסו את המיקרופון ולא תרצו לעזוב אותו. האנרגיה והאווירה המשפחתית, מערכת תאורה וסאונד מפנקת, אוכל כיד המלך ומגוון ענק של שירים באנגלית ועברית מבטיחים שלא תרצו לעזוב את החדר במשך שעות. תוכלו לרכוש מגוון חבילות בהתאמה אישית לסוג האירוע הצפוי, כאשר החדרים שלנו מתאימים הן לכמויות קטנות של אנשים והן לאירועים גדולים עד 70 איש.

צור קשר

ערב גיבוש מחלקתי | ערב גיבוש לנשים | ערב גיבוש למורים | ערב גיבוש למבוגרים | מקום לאירועים קטנים | ערב גיבוש לעובדים | ערב גיבוש לחברות

בניית אתרים בוורדפרס לעסקים בניית אתרים
Call